Задати питання
flag Судова влада України

Дніпровський районний суд міста Києва,  було створено у серпні  1969 року, через 30 років на базі Харківського районного суду та Дніпровського районного суду м.Києва, був створений  теперішній Дніпровський районний суд. Сьогодні це один з найбільших місцевих судів України, згідно до штатного розпису 35 судді та 120 працівників апарату суду. 

 

    З 1996 року в Україні запрацював Україно-Канадський проект судової співпраці, започаткований для здійснення правової реформи. У рамках цієї програми в кожній області було створено «Модельні суди».

     З 2004 року, як модельний почав працювати Дніпровський районний суд м.Києва. Зміни в організаційній діяльності Дніпровського районного суду м.Києва, як модельного дали змогу частково вивільнити судів від не процесуальної діяльності, збільшивши таким чином час на безпосереднє здійснення правосуддя. Крім того, у рамках проекту встановлено технологічну базу, яка виключає будь-яке втручання  у справу на всіх етапах її розгляду. Проект показав про нагальну потребу реорганізації  роботи українських судів за прикладом Дніпровського районного суду, зокрема навчитися розглядати суд, як орган, що є реальним гарантом  невідворотності процесів демократизації суспільства та рушієм творення правової держави.

 

 

 

 

вул. Івана Сергієнка, 3

 


Просмотреть увеличенную карту

 

вул.Олександра Кошица, 5


Просмотреть увеличенную карту