flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

  Впровадження системи електронного доступу до правосуддя має основним завданням покращення умов роботи Дніпровського районного суду міста Києва, а також забезпечення швидкого і зручного доступу громадян до інформації про рух судової справи, час і місце її розгляду, обміну процесуальними документами між судом та учасниками судового процесу тощо.

Основна мета системи «Електронний суд» полягає в налагодженні процесу оперативного обміну інформацією в електронному вигляді між Дніпровським районним судом міста Києва, учасниками судового процесу, іншими державними структурами та окремими громадянами з метою забезпечення справедливого та неупередженого відправлення правосуддя.

Усім відвідувачам офіційного веб-сайту Дніпровського районного суду міста Києва надана можливість он-лайн доступу до системи «Електронний суд» та отримання відповідної інформації.

   Для отримання процесуальних документів в електронному вигляді потрібно:

1. Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (завести поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua.

2. Подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі судової влади України у вищевказаному розділі. Процесуальні документи у відповідній справі, що видані після дати подання вказаної Заявки до суду, будуть надходити в електронному вигляді на зареєстровану електронну адресу учасника судового процесу в домені mail.gov.ua, зазначену в Заявці.

 

Тимчасовий регламент надсилання судом електронних документів учасникам судового процесу, кримінального провадження.