flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

В.о. керівника апарату Дніпровського

районного суду міста Києва 

А.В. Розгон 

«07» листопада 2017 року

                           

                                                              

  

ІНСТРУКЦІЯ

про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації

у Дніпровському районному суді міста Києва

 

  1. Ця інструкція відповідно до статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» визначає порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації у Дніпровському районному суді м. Києва.

         Особа зобов’язана відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк, у разі якщо задоволення запиту передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок.

  1. Розрахунок витрат на копіювання та друк документів покладається на працівника апарату суду, який надаватиме відповідь на запит.

Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів вираховується з урахуванням розміру мінімальної заробітної плати станом на дату направлення запитувачу інформації повідомлення про розмір фактичних витрат.

  1. У випадку, коли запитувана інформація міститься в документах обсягом більш як 10 сторінок, працівник апарату суду, який надаватиме відповідь на запит, не пізніше п’яти робочих днів (а у випадку продовження строку розгляду запиту – не пізніше 20 робочих днів) з дня надходження до Дніпровського районного суду м. Києва запиту на інформацію повідомляє про це заявника із зазначенням розміру фактичних витрат і банківських реквізитів Дніпровського районного суду м. Києва та порядку сплати цих витрат.
  2. Надіслання копій документів за запитом здійснюється після підтвердження оплати фактичних витрат шляхом надіслання (надання) до Дніпровського районного суду м. Києва оригіналу розрахункового документу.

    5.Розміри фактичних витрат:

 

Послуга, що надається

Граничні норми витрат

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

Не більше ніж 0,1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

Не більше ніж 0,2 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

Від 0,3 до 0,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

 

 

Примітка: розмір мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки встановлюється на дату копіювання та друку документів.