flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Увага! Тимчасово змінено графік отримання копій судових рішень

16 березня 2020, 12:27

Дніпровський районний суд м. Києва звертає увагу, що на всій території України з 12 березня до 03 квітня 2020 року встановлений карантин, відповідно до постанови України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 року № 211.

Керуючись метою убезпечити відвідувачів Дніпровського районного суду міста Києва від розповсюдження гострої респіраторної хвороби та масового поширення вірусної інфекції, звертаємося до громадян з проханням утриматися від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають Вашої обов'язкової присутності, а також від особистого відвідування суду для подачі позовів, заяв, скарг, клопотань та інших звернень.

Просимо поставитись з розумінням до тимчасових профілактичних заходів та пропонуємо Вам скористатись можливістю подати свої заяви чи інші звернення до суду із використанням поштового зв’язку, сервісів «Електронного суду» та електронної пошти.

Крім того інформуємо Вас, для отримання копії процесуального документа (ухвали, постанови, рішення, вироку, судового наказу) Вам необхідно заздалегідь  подати заяву до суду, за можливості на електронну адресу суду, через сервіс «Електронний суд», або до кабінету №2 за адресою: м. Київ, вул. І. Сергієнка, 3  та кабінету №106 вул. О.Кошиця, 5  з понеділка по четвер з 09 години 00 хвилин до 17 години 00 хвилин, та отримати рішення в п’ятницю з 10 години 00 хвилин  до 13 години 00 хвилин за адресою: м. Київ, вул. І. Сергієнка, 3, та вул. О.Кошиця, 5, відповідно.   

 

Дякуємо за розуміння, ми піклуємося про Ваше здоров’я!