flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Дніпровським районним судом м. Києва припиненно відправку поштової кореспонденції

18 листопада 2020, 09:53

Відповідно до Положення про територіальне управління Державної судової адміністрації України в місті Києві, затвердженого 25.09.2015 року, ТУ ДСА України в м. Києві забезпечує належні умови діяльності місцевих судів міста Києва  у межах повноважень, визначених законом, здійснює функції розпорядника коштів Державного бюджету України щодо фінансового забезпечення діяльності ТУ ДСА України в місті Києві та місцевих загальних судів міста Києва.

Згідно повідомлення Територіального управління Державної судової адміністрації України в місті Києві  в державі склалася катастрофічна ситуація з наповненням Державного бюджету, що призвело до фактичного припинення фінансування Територіального управління Державної судової адміністрації України в місті Києві за усіма статтями, окрім захищених. Вказана обставина стосується видатків, необхідних, зокрема, для придбання поштових марок, конвертів, паперу тощо, які в подальшому спрямовуються до судів м. Києва для належного здійснення останніми правосуддя.

Враховуючи наведене, Дніпровський районний суд м. Києва звертає увагу громадян про припинення відправки поштової кореспонденції у судових справах, а саме: запитів, необхідних для забезпечення розгляду справ (в тому числі для вирішення питання про відкриття провадження у справі), судових повісток, копій судових і процесуальних рішень тощо.

Учасники судового процесу можуть отримати інформацію   про стан розгляду справ на офіційному сайті суду веб-порталу «Судова влада України», скориставшись наступними функціоналами:

«Список справ, призначених до розгляду» за посиланням https://dn.ki.court.gov.ua/sud2604/gromadyanam/csz/

Також  отримати необхідну інформацію по справі можна за телефонами зазначеними в телефонному довіднику суду за посиланням https://dn.ki.court.gov.ua/sud2604/pro_sud/2/

Прес-служба суду.