flag Судова влада України
Перелік судів, від яких передано територіальну підсудність.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РОЗГЛЯД СПРАВИ № 755/21462/24

01 вересня 2025, 15:21

Дніпровський районний суд міста Києва повідомляє відповідача Єщенка Юрія Олександровича (вул. Дмитра Багалія, буд. 8-А, кв. 142, м. Київ, 02094) про те, що ухвалою Дніпровського районного суду міста Києва від 02 січня 2025 року відкрито провадження по цивільній справі № 755/21462/24 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал»» (вул. Смаль-Стоцького, буд. 1, корп. 28, м. Львів, Львівська обл., 79018) до Єщенка Юрія Олександровича (вул. Дмитра Багалія, буд. 8-А, кв. 142, м. Київ, 02094) про стягнення заборгованості.

Розгляд справи проводиться за правилами спрощеного провадження без повідомлення сторін, в приміщенні Дніпровського районного суду м. Києва за адресою: 02105, м. Київ вул. Пластова, 3, каб. 6

(Головуючий суддя – Хромова О.О.)

Роз’яснити, що відповідач має право у п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали подати відзив на позовну заяву у порядку та з дотриманням вимог статті 278 ЦПК України. Одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копію відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов`язаний надіслати іншим учасникам справи та надати суду докази, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (частина восьма статті178 ЦПК України).

Інформацію по справі можна отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет: http://dn.ki.court.gov.ua