Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Онлайн-трансляції судових засідань

Оберіть дату
Оберіть дати
Очистити дати
Поточні трансляції
Дата/час № Справи № Провадження Сторони по справі Суть спору Суд Суддя
Трансляції відсутні
Заплановані трансляції
Дата/час № Справи № Провадження Сторони по справі Суть спору Суд Суддя
Трансляції відсутні
Архів трансляцій
Дата/час № Справи № Провадження Сторони по справі Суть спору Суд Суддя
23.02.2024 09:16
755/12412/23
Мальцева Тетяна Володимирівна, Авраміді Артем Васильович, Бельдій Наталія Володимирівна, Слєпуха Олена Сергіївна
про поділ майна подружжя
Дніпровський районний суд міста Києва
головуючий суддя: Марфіна Наталя Вячеславівна
19.02.2024 12:41
755/15540/23
2/755/537/24
Клочек Геннадій Миколайович, Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Оболонь Інвест Плюс», Білоцерковець Юлій Сергійович, ТОВ "Кредитні ініціативи", Русанюк Золтан Золтанович приватний нотаріус
про визнання протиправним рішення та скасування запису про проведення державної реєстрації права власності
Дніпровський районний суд міста Києва
головуючий суддя: Марфіна Наталя Вячеславівна
14.02.2024 10:47
755/9874/17
1-кп/755/578/24
Алпатьєва Наталія Юріївна, Перенчук Юрій Михайлович
Дніпровський районний суд міста Києва
головуючий суддя: Курило Андрій Віталійович
30.01.2024 15:08
753/7540/22
ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ІННОВАЦІЯ», НЕЧАЙ МИРОСЛАВА ВАСИЛІВНА, Дарницький відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), Кириченко Олександр Миколайович, Кириченко Людмила Сергіївна
про визнання права власності на майно та зняття з нього арешту
Дніпровський районний суд міста Києва
головуючий суддя: Яровенко Наталія Олегівна
10.01.2024 15:54
755/9303/23
1-кп/755/430/24
Пилатюк Олександр Дмитрович, Івасюк Сергій Богданович, Литвин Богдан Степанович, Кравець Юрій Дмитрович, Божук Наталія Володимирівна, Кашпер Сергій Миколайович, Оржеховський Олексій Сергійович, Кострюков Валерій Іванович, Буднік Ігор Анатолійович, Мазур Максим Васильович, Чернявський Ростислав Михайлович, Бобровський Ігор Валентинович, Осадчий Святослав Сергійович, Забродський В"ячеслав Вікторович, Гром'як Ольга Вікторівна, Грищенко Олександр Юрійович, Суліма Марія Юріївна, Ткачук Марія Андріївна, Пашко Олександр Сергійович, Терлецький Олег Васильович, Маліновський Віталій Володимирович, Первушин Кирил Андрійович, Загричанський Олег Васильович, Тарасюк Владислав Олегович, Мірошко В"ячеслав Віталійович, Потехін Юрій Олександрович, Чалий Дмитро Володимирович, Миколаєць Олександр Володимирович, Бринчак Руслан Олегович, Дьячук Назар Олексійович, Паливода Володимир Йосипович, Бондар Всеволод Володимирович, Вусик Ігор Іванович, Кручинецький Тарас Костянтинович, Солоід Дмитро Сергійович, Борисов Сергій Юрійович, Скулінець Сергій Володимирович, Тимошенко Дмитро Євгенович, Кудлай Олена Станіславівна, Медяний Володимир Олександрович, Лобода Дмитро Валерійович, Хруслов Максим Ігорович, Куций Віталій Вікторович, Лукаш Валентин Володимирович, Сергієв Владислав Володимирович, Бугаков Данило Сергійович, Фадєєва Марина Сергіївна, Куліченко В"ячеслав Вікторович, Піговський Юрій Романович, Лактіонов Олександр Володимирович, Буйненко Анатолій Сергійович, Корогодіна Валерія Михайлівна, Петриченко Євген Олександрович, Фатаєв Олександр Олександрович, Ластенко Єгор Олександрович, Проценко Сергій Анатолійович, Чалий Дмитро Дмитрович, Черкасов Віктор Вікторович, Герасименко Володимир Олександрович
Дніпровський районний суд міста Києва
головуючий суддя: Іваніна Юлія Вікторовна